Sprzedane

Mieszkanie B.2.92

Nowa Krakowska

Powierzchnia: 39.76 m2
Piętro: 2
Cena: 675 310.65 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania B.2.92
Cena za m2 16 984.67 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy