Dostępne
Oferta specjalna

Mieszkanie C.1.105

Nowa Krakowska

Powierzchnia: 63.46 m2
Piętro: 1
Cena promocyjna: 926 375.12 zł
Cena: 1 006 929.34 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania C.1.105
Cena za m2 15 867.15 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy