Sprzedane

Mieszkanie C.3.109

Nowa Krakowska

Powierzchnia: 46.79 m2
Piętro: 3
Cena: 784 622.68 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania C.3.109
Loggia 3.26 m2
Cena za m2 16 769.03 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy