Sprzedane

Mieszkanie C.5.115

Nowa Krakowska

Powierzchnia: 46.79 m2
Piętro: 5
Cena: 804 741.21 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania C.5.115
Loggia 3.26 m2
Cena za m2 17 199 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy