Sprzedane

Mieszkanie D1.16

Nowa Krakowska

Powierzchnia: 40.37 m2
Piętro: 1
Cena: 648 120.17 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania D1.16
Cena za m2 16 054.50 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy