Rezerwacja

Mieszkanie D.2.24

Nowa Krakowska

Powierzchnia: 52.34 m2
Piętro: 2
Cena: 814 462.74 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania D.2.24
Cena za m2 15 561 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy