Sprzedane

Mieszkanie D.2.33

Nowa Krakowska

Powierzchnia: 29.3 m2
Piętro: 2
Cena: 509 776.05 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania D.2.33
Cena za m2 17 398.50 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy