Sprzedane

Mieszkanie D.3.42

Nowa Krakowska

Powierzchnia: 42.22 m2
Piętro: 3
Cena: 705 749.52 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania D.3.42
Cena za m2 16 716 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy