Rezerwacja

Mieszkanie D.5.60

Nowa Krakowska

Powierzchnia: 52.34 m2
Piętro: 5
Cena: 847 436.94 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania D.5.60
Cena za m2 16 191 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy