Dostępne

Mieszkanie D.5.62

Nowa Krakowska

Powierzchnia: 59.84 m2
Piętro: 5
Cena: 955 046.40 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania D.5.62
Cena za m2 15 960 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy