Sprzedane

Mieszkanie D.5.66

Nowa Krakowska

Powierzchnia: 42.22 m2
Piętro: 5
Cena: 723 481.92 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania D.5.66
Cena za m2 17 136 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy