Dostępne

Lokal usługowy U1

Nowa Krakowska

Powierzchnia: 67.44 m2
Piętro: 0
Cena: 1 468 236.24 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania U1
Cena za m2 21 771 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy