Dostępne

Mieszkanie A/A.1

Premiera Bemowo

Powierzchnia: 53.19 m2
Piętro: 0
Cena: 1 074 225.24 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania A/A.1
Cena za m2 20 196 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy