Dostępne

Mieszkanie D/D.11

Premiera Bemowo

Powierzchnia: 62.89 m2
Piętro: 2
Cena: 1 151 893.24 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania D/D.11
Cena za m2 18 316 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy