Żeromskiego, Jeżyce

Poznań, Jeżyce

Żeromskiego, Jeżyce

Poznań, Jeżyce

Żeromskiego, Jeżyce

Poznań, Jeżyce

Żeromskiego, Jeżyce

Poznań, Jeżyce

Wybierz swoje mieszkanie na makiecie 3D

Lista mieszkań w inwestycji

w tej inwestycji znajduje się 130 mieszkań, które czekają na Ciebie!

Wybierz formę prezentacji:

Mieszkanie 89

Poznań, Jeżyce
ul. Żeromskiego 13/15

liczba pokoi: 1 piętro: 1 pow.: 27,5 m2
Zobacz więcej

Mieszkanie 98

Poznań, Jeżyce
ul. Żeromskiego 13/15

liczba pokoi: 1 piętro: 2 pow.: 27,6 m2
Zobacz więcej

Mieszkanie 107

Poznań, Jeżyce
ul. Żeromskiego 13/15

liczba pokoi: 1 piętro: 3 pow.: 27,6 m2
Zobacz więcej

Mieszkanie 115

Poznań, Jeżyce
ul. Żeromskiego 13/15

liczba pokoi: 1 piętro: 4 pow.: 27,6 m2
Zobacz więcej
10 min

pieszo do Ogrodu Botanicznego

15 min

pieszo do Parku Sołackiego

5 min

rowerem do Rynku Jeżyckiego

Żeromskiego – jakość mieszkania

Jeżyce to jedna z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Poznania, a sama ulica Żeromskiego to doskonała lokalizacja dla wszystkich tych, którzy nie chcą tracić czasu na jazdę samochodem po mieście, za to cenią sobie bliskość najważniejszych punktów Poznania maksymalnie kilkanaście minut od domu. Do tego ścieżki rowerowe i spacerowe prowadzące przez zielone tereny Poznania i komunikacja miejska z przystankami znajdują się natychmiast po wyjściu z domu. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się ważne punkty miasta, a potencjał inwestycji Żeromskiego wpływać będzie pozytywnie nie tylko na mieszkańców, ale na całe najbliższe otoczenie.

Planowany termin przekazania lokali do użytkowania to 2023

Twoja codzienność
w podwyższonym standardzie

Inwestycja przy ul. Żeromskiego położona jest na wzniesieniu, w otoczeniu terenów zielonych. Duże przeszklenia i brak wysokiej zabudowy w sąsiedztwie znacząco podwyższają komfort mieszkania, i sprawia że, mieszkania posiadają niesamowity widok na panoramę nie tylko Jeżyc ale całego Poznania.

Mieszkania zostały zaprojektowane w taki sposób, by przestrzeń była funkcjonalna i wygodna w aranżacji. Wiele mieszkań zostało zaprojektowanych z aneksem do pracy, z myślą o nowoczesnym modelu dzielenia pracy w biurze z pracą lub nauką w domu. Mieszkania znajdujące się na parterze posiadają funkcjonalne ogródki, zaś mieszkańcy najwyższych kondygnacji będą posiadać indywidualne tarasy. Dodatkowo cykliści skorzystają ze stojaków rowerowych, zarówno przed budynkiem jak i w wygodnych rowerowniach w garażu podziemnym. Inwestycję będzie wyróżniać także starannie zaprojektowana strefa wejścia – przestrzeń do dyspozycji mieszkańców, nietuzinkowa, idealna na spotkanie czy rozmowę, bez potrzeby przenoszenia jej do mieszkania.

Projektując inwestycję, szczególną uwagę zwróciliśmy na to, by było to miejsce dobre i wygodne do życia, aby społeczność, która ceni dobrą architekturę, udogodnienia, funkcjonalną przestrzeń, dobrze czuła się w miejscu z doskonałym widokiem na przyszłość.

Zalety mieszkania w inwestycji Żeromskiego – Poznań

Liczne
tereny zielone
i miejsca rekreacji

Doskonała
komunikacja
miejska

Przestronne
widoki
z mieszkań

Mieszkania
z ogródkami
i tarasami

Jeżyce: wykorzystaj energię
i potencjał miejsca

Mieszkania w budynku  Żeromskiego to idealna oferta dla osób ceniących miejskie życie, blisko centrum miasta, dla których lokalizacja ma kluczowe znaczenie. Jeżyce to modna dzielnica Poznania, która rozwija się niezwykle dynamicznie, a mieszkania wciąż zyskują na wartości. Mieszkania przy ul. Żeromskiego 13/15 są świetnie skomunikowane. Najważniejsze potrzeby osiągalne są w pieszym dystansie, a rowerem wystarczy nam zaledwie 10 minut spokojnej jazdy, by dostać się do centrum miasta. Do tego w bliskiej okolicy znajdują się liczne wydziały najlepszych poznańskich uczelni wyższych, szkoły, przedszkola, sklepy czy centra biznesowe. Inwestycja Żeromskiego jest także doskonale położona względem lotniska i kolejowego dworca głównego. Jeżyce to także oferta kulturalno-rozrywkowa na wyciągnięcie ręki.

Galeria inwestycji

Zostaw nam swój numer, oddzwonimy !


Skontaktuj się z biurem sprzedaży

Rezydencja Tagore
Osiedle Wilanowska, Al. Wilanowska 122, 02-900 Warszawa
Żeromskiego – Poznań, Ul. Żeromskiego 13/15, 60-544 Poznań

Kliknij tutaj, aby przejść do formularza kontaktowego