NOTUS – kredyty

Wybierz wymarzone mieszkanie i nie martw się o kredytteraz Klient korzystający z usług naszych ekspertów otrzyma kredyt hipoteczny na najlepszych warunkach oraz:
Bonusy finansowe Pakiet korzyści do wartości 7 200 zł* Opłacenie pierwszej, rocznej składki ubezpieczenie na życie i NNW – do 3 000 zł Opłacenie pierwszej, rocznej składki ubezpieczenia nieruchomości – do 200 zł Zwrot 1% za kredyt gotówkowy – zyskujesz 1 000 zł Zwrot 0,5% za zrefinansowanie kredytu hipotecznego – zyskujesz 2 000 zł Zwrot rocznej składki za ubezpieczenie na życie – zyskujesz 1 000 zł** Rabat 10% na zakupy w sklepach Leroy Merlin*** Indywidualna wizualizacja 3D kuchni lub łazienki za 1 grosz 10% rabatu na całodzienne zakupy za każde 1 000 punktów zgromadzone na karcie Transport, montaż, zwrot zakupionych towarów
Kompleksowa obsługa Usługi dla naszych Klientów są bezpłatne Indywidualnie negocjujemy obniżenie oprocentowania z bankiem Uzyskasz sprawnie finansowanie czując się przy tym pewnie i bezpiecznie Skompletujemy i wypełnimy wszystkie wymagane dokumenty Zapewniamy mobilność eksperta
NAJLEPSZE KREDYTY W JEDNYM MIEJSCU Marże od 1,1%! Prowizje od 0 zł! Szybki proces decyzyjny Oferty kredytowe ponad 15 banków Kredyty do 90% wartości inwestycji Okres kredytowania do 35 lat
Teraz wygodnie i bez wychodzenia z domu możesz odbyć wirtualne spotkanie z naszymi ekspertami.
Przedstawiona informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego. Szczegółowe warunki otrzymania nagród są opisane w Regulaminie Sprzedaży Premiowej dostępnym u Ekspertów Finansowych NOTUS Finanse S.A. Więcej »
Dodatkowe informacje
x
Przedstawiona informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego. Szczegółowe warunki otrzymania nagród są opisane w Regulaminie Sprzedaży Premiowej dostępnym u Ekspertów Finansowych NOTUS Finanse S.A.
* Założenia: kredyt hipoteczny w kwocie 400 tys. zł, kredyt gotówkowy 100 tys. zł, miesięczna składka ubezpieczenia na życie 500 zł. Warunkiem otrzymania bonusu przez Klienta jest:

Ubezpieczenie na życie:

Nagroda przysługuje osobie, która zawarła umowę rezerwacyjną / deweloperską / przedwstępną zakupu nieruchomości ze współpracującym Deweloperem oraz zawarła za pośrednictwem NOTUS Finanse S.A.: umowę kredytu na zakup nieruchomości i umowę ubezpieczenia na życie z Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. (z sumą ubezpieczenia nie wyższą niż kwota kredytu).

Ubezpieczenie mienia:

Nagroda przysługuje osobie, która zawarła umowę rezerwacyjną / deweloperską / przedwstępną zakupu nieruchomości ze współpracującym Deweloperem oraz zawarła za pośrednictwem NOTUS Finanse S.A.: umowę kredytu na zakup nieruchomości i umowę ubezpieczenia nieruchomości.

Zwrot na karcie 1%:

Nagroda przysługuje osobie, która korzystając z pośrednictwa NOTUS Finanse S.A., najpierw zawarła umowę kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości od współpracującego Dewelopera, a następnie w ciągu 12 miesięcy zawarła umowę o kredyt gotówkowy.

Zwrot na karcie 0,5%:

Nagroda przysługuje osobie, która korzystając z pośrednictwa NOTUS Finanse S.A., najpierw zawarła umowę kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości od współpracującego Dewelopera, a następnie w ciągu 36 miesięcy od dnia wypłaty tego kredytu zawarła umowę kredytu refinansowego.

Zwrot za ubezpieczenie na życie:

Nagroda przysługuje osobie, która zawarła umowę rezerwacyjną / deweloperską / przedwstępną zakupu nieruchomości ze współpracującym Deweloperem oraz zawarła za pośrednictwem NOTUS Finanse S.A.: umowę kredytu na zakup nieruchomości i umowę ubezpieczenia na życie na okres co najmniej 1 roku (nie dotyczy osoby, która otrzymała nagrodę ubezpieczenie na życie).

** Nie dotyczy Uczestnika, który otrzymał nagrodę w postaci Ubezpieczenia na Życie określoną w Regulamine.

*** Z oferty specjalnej mogą skorzystać Klienci, którzy uzyskali kredyt hipoteczny lub gotówkowy za pośrednictwem NOTUS Finanse S.A. Regulamin promocji „Rabat 10% na pierwsze zakupy” dostępny w punktach informacyjnych sklepów. Lista sklepów dostępna na www.leroymerlin.pl. Oferta specjalna nie łączy się z rabatem lojalnościowym wynikającym z uczestnictwa w Programie DOM i innymi promocjami. Oferta specjalna obowiązuje od dnia 01.04.2020 r. do dnia 02.10.2022 r.

Zostaw nam swój numer, oddzwonimy !Skontaktuj się z biurem sprzedaży

Warszawa

ul. Krochmalna 44, 00-864 Warszawa
(Wymagane wcześniejsze umówienie wizyty)

ul. Przy Parku 24, 02-384 Warszawa

Poznań

ul. Paderewskiego 8, 61-770 Poznań

Kliknij tutaj, aby przejść do formularza kontaktowego