Dostępne
Oferta specjalna

Mieszkanie M049

IKONA Światowida 5

Powierzchnia: 100.09 m2
Piętro: 6
Cena promocyjna: 1 716 143.14 zł
Cena: 1 781 602 zł
Najniższa cena z 30 dni: 1 782 670 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania M049
Loggia 6.76 m2
Cena za m2 17 800 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy