Sprzedane

Mieszkanie B.2.91

Nowa Krakowska

Powierzchnia: 59.68 m2
Piętro: 2
Cena: 962 284.05 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania B.2.91
Loggia 3.26 m2
Cena za m2 16 124.06 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy