Sprzedane

Mieszkanie D.3.40

Nowa Krakowska

Powierzchnia: 40.37 m2
Piętro: 3
Cena: 665 075.57 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania D.3.40
Cena za m2 16 474.50 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy