Sprzedane

Mieszkanie D.3.41

Nowa Krakowska

Powierzchnia: 39.11 m2
Piętro: 3
Cena: 644 317.70 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania D.3.41
Cena za m2 16 474.50 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy